Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
Gemi için kaplı aşınmaya dayanıklı çelik plaka ±3% toleransla
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±3% |
| Kalınlığı: | 3-120mm |
Ağır Görevli Kullanım Dayanıklı Çelik Plaka Sıvışmaya Dayanıklı Üstün Performans
| Kalınlığı: | 3-120mm |
|---|---|
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
Uzun süreli performans zorlu ortamlar için aşınmaya dayanıklı çelik plaka
| Açıklama: | Çelik Plaka Giyin |
|---|---|
| Malzeme: | Aşınmaya dayanıklı çelik levha |
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
Endüstriyel Uygulamalar İçin Kaplamalı Alaşım Kötüye Kullanıma Dayanıklı Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
| Kalınlık: | 3-120mm |
|---|---|
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
| Genişlik: | 1500-4100mm |
Sıcak lastiklenmiş kaplı eskisine dayanıklı çelik plaka
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
|---|---|
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
| Hata payı: | ±3% |
Sıcak lastikli sertleştirilmiş aşınmaya dayanıklı çelik levha genişliği 1500-4100mm
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Malzeme: | Aşınmaya dayanıklı çelik levha |
| Teknik: | sıcak haddelenmiş |
Flanş 4 mm, Sıcak Dolaşım Tekniği ile Kullanım Direncili Çelik Plak
| Kalınlığı: | 3-120mm |
|---|---|
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
| Teknik: | sıcak haddelenmiş |
3000-18000mm Uzunluk Giyim Direncili Çelik Taş Sıcak Dolaştırılmış
| Açıklama: | Çelik Plaka Giyin |
|---|---|
| Teknik: | sıcak haddelenmiş |
| Malzeme: | Aşınmaya dayanıklı çelik levha |
Sıcak olarak yuvarlanmış aşınmaya dayanıklı çelik plaka güç için çelik plaka
| Malzeme: | Aşınmaya dayanıklı çelik levha |
|---|---|
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
| Kalınlığı: | 3-120mm |
NM360 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha DIN Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş 6mm
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Kalınlık: | 2mm~300mm |
| Seviye: | NM360 |


