Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
NM360 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha 2mm 6mm 8mm Sıcak Haddelenmiş Sac
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Genişlik: | 1200-4000mm |
| Kalınlık: | 1.1mm~300mm |
NM500 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha GB JIS 2000mm 3000mm
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Üçüncü Taraf Denetimi: | SGS |
| Standart Ad: | GB, JIS |
Sıvışmaya dayanıklı flens, aşınmaya dayanıklı çelik levha / levha Nm450
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Genişlik: | 1500-4100mm |
| Hata payı: | ±3% |
Gemi İçin Sıcak Haddelenmiş Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
| Hata payı: | ±3% |
|---|---|
| Başvuru: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
| Kalınlık: | 3-120mm |
Sıcak olarak yuvarlanmış yüksek germe çelik plakalar aşınmaya dayanıklı
| Açıklama: | Çelik Plaka Giyin |
|---|---|
| Teknik: | sıcak haddelenmiş |
| Genişliği: | 1500-4100mm |
Sıcak olarak yuvarlanmış dayanıklılık Özel dayanıklılık ve teknik için çelik levha
| Açıklama: | Çelik Plaka Giyin |
|---|---|
| Malzeme: | NM360, NM400, NM450, NM500 vb. |
| Kalınlığı: | 5mm-120mm veya gereksinim olarak |
Sıcak yuvarlama tekniği dayanıklılığı Toleransı ±3% olan çelik levha
| Açıklama: | Çelik Plaka Giyin |
|---|---|
| Malzeme: | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600 |
| Genişliği: | 1500-4100mm |
Havadan korunur pas geçirmez çelik levha 1000-3000mm Genişlik
| Yüzey Tedavisi: | Kaplamalı, Boyalı, Galvanizli vb. |
|---|---|
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
| Ambalajlama: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
Q500nhb 12mm Hava Koşullarına Dayanıklı Çelik Levha A588 Corten Steel
| ÜRÜN ADI: | Hava koşullarına dayanıklı çelik levha |
|---|---|
| Seviye: | A588 |
| Başvuru: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
Yüksek Güç Hava Duruma Dirençli Çelik Plak Uzunluğu 1000-12000mm Kalınlığı 2-200mm
| Malzeme: | hava koşullarına dayanıklı çelik levha |
|---|---|
| Genişliği: | 1000-3000mm |
| Sınıf: | Q235NH, Q355NH, Q415NH, Q460NH, Q500NH, Q550NH, vb. |


