Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
EH 400 500 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha ASTM Boyalı Yüzey
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Genişlik: | 600 mm |
| Sertifika: | ISO9001 MTC |
Mn13 Yüksek Mn Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha GB/T 24186-2009 Standartları
| Ürün adı: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Sınıf düzeyi: | MN13 |
| standartlar: | GB/T 24186-2009 |
6mm 8mm NM400 Çimento Fabrikası İçin Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha Aşınmaya Dayanıklı Plaka
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Genişlik: | 1500-4000mm |
| Kalınlık: | 1.5mm~300mm |
2mm Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha Nm500 Çelik Levha 1100mm-4000mm
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Genişlik: | 1100-4000mm |
| Kalınlık: | 1,2 mm~300 mm |
NM450SP Süper Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha levha aşınmaya dayanıklı
| Ürün adı: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Sınıf düzeyi: | NM450Yüksek Sıcaklık |
| standartlar: | GB/T 24186-2009 |
LG520JJ, NM300TP Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha NM400TP ile Değiştirilebilir
| Ürün adı: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Sınıf düzeyi: | NM400TP |
| standartlar: | GB/T 24186-2009 |
Tuf 450 Aşınmaya Dirençli Çelik Levha 450 Brinell Aşınmaya Dirençli Sac
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5~20 mm |
| 1. derece: | NM400 |
Çok Amaçlı Nm500 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha Mükemmel Kaynaklanabilirlik
| Ürün adı: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Sınıf düzeyi: | nm500 |
| standartlar: | GB/T 24186-2009 |
NM450s Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha Yüksek Tokluk ve Mukavemet
| Ürün adı: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Sınıf düzeyi: | nm450'ler |
| standartlar: | GB/T 24186-2009 |
Yüksek dayanıklılıklı alaşım aşınmaya dayanıklı çelik levha Nm450
| Yüzey işleme: | Kaplanmış |
|---|---|
| Kalınlık: | 3-120mm |
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |


