Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
Gemi için 450 Nm kaplı aşınmaya dayanıklı çelik plaka
| Hata payı: | ±3% |
|---|---|
| Teknik: | sıcak haddelenmiş |
| Uygulama: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
Kazan Korozyon Önleyici Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha 3-120mm Kalınlık
| Hata payı: | ±3% |
|---|---|
| Başvuru: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
| Genişlik: | 1500-4100mm |
Aşırı ortamlar için yüksek performanslı aşınmaya dayanıklı çelik plaka
| Açıklama: | Çelik Plaka Giyin |
|---|---|
| Teknik: | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlığı: | 3-120mm |
AR400 & AR500 NM400 Kullanım Direncili Çelik Plakası
| Malzeme: | NM360, NM400, NM450, NM500 vb. |
|---|---|
| Kalınlığı: | 3-120mm |
| Genişliği: | 1500-4100mm |
Yüksek dayanıklılıklı aşınmaya dayanıklı çelik levha AR500 NM400
| Açıklama: | Çelik Plaka Giyin |
|---|---|
| Malzeme: | NM360, NM400, NM450, NM500 vb. |
| Kalınlığı: | 3-120mm |
NM360 Sıcak olarak yuvarlanmış, aşınmaya dayanıklı çelik levha Yüksek sertlik
| Açıklama: | Çelik Plaka Giyin |
|---|---|
| Malzeme: | NM360, NM400, NM450, NM500 vb. |
| Kalınlığı: | 3-120mm |
NM400 400HB Sıcak Dolaştırılmış Kullanım Dayanıklı Çelik Plakası
| Açıklama: | Sıcak Haddelenmiş NM400 Aşınma Plakası Çelik Levha |
|---|---|
| Malzeme: | NM360, NM400, NM450, NM500 |
| Yüzey Tedavisi: | Kaplamalı, Boyalı, Yağlı veya Müşterilerin İsteği Olarak |
Yüksek Güçlü Kullanım Direncili Çelik Plakası NM360 / NM400 / NM450 / NM500
| Açıklama: | Çelik Plaka Giyin |
|---|---|
| Malzeme: | NM360, NM400, NM450, NM500 vb. |
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
Sıcak Dolaştırılmış NM400 Zorlu Çevre için Kullanım Direncili Çelik Plakası
| Malzeme: | NM360, NM400, NM450, NM500 vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
| Kalınlığı: | 3-120mm |
Yüksek Güçlü aşınmaya dayanıklı çelik levha Anti koroziv Genişlik aralığı 1500-4100mm
| Malzeme: | Aşınmaya dayanıklı çelik levha |
|---|---|
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
| Kalınlığı: | 3-120mm |


