Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
5mm-120mm Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha ASTM DIN Yüksek Mekanik Mukavemet
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Seviye: | NM400 |
| Standart Liste: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
10mm Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha NM500
| Ürün Adı 3: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Seviye: | NM500 |
| ÜRÜN ADI: | 10mm NM500 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha |
Yüksek dayanıklılık aşınmaya dayanıklı çelik levha aşınmaya dayanıklı kaplanmış
| Yüzey Tedavisi: | Kaplanmış |
|---|---|
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
| Kalınlığı: | 3-120mm |
NM500 Kullanıma dayanıklı çelik levha kalınlığı 3-120mm
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
| alaşım veya değil: | ALLOY |
AISI NM500 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha wear resistant 400 Çelik Levha
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Kalınlık: | 2~20mm |
| Standart 1: | AISI, ASTM, |
Kömür Kerestecilik Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha Yüksek Darbeye Dayanıklı
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Seviye: | nm400 NM450 |
| Standart: | DIN, GB, JIS |
GB/T24186 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha 18mm Kalınlık Kaplı Yüzey
| ÜRÜN ADI: | 18mm NM500 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye: | NM500 |
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
1500-4100mm Genişliği Kullanıma dayanıklı çelik levha
| Açıklama: | Çelik Plaka Giyin |
|---|---|
| Malzeme: | Kullanıma dayanıklı çelik NM360,NM400,NM450,NM500,NM550,NM600 |
| Genişliği: | 1500-4100mm |
NM400Tuf NM450Tuf Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha Kaplamalı endüstriyel
| Ürün adı: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Sınıf düzeyi: | NM450Tuf |
| standartlar: | GB/T 24186-2009 |


