Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
Kaynak Hava Koşullarına Dayanıklı Çelik Levha 2-200mm Kalınlık
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-3000mm |
| ambalajlama: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
Kalınlığı 2-200mm Hava Duruma Dirençli Çelik Taş İnşaat için
| Genişliği: | 1000-3000mm |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
Sıcak Haddelenmiş Hava Koşullarına Dayanıklı Çelik Levha 1000-12000mm
| İşleme Teknolojisi: | Sıcak Haddelenmiş, Soğuk Haddelenmiş vb. |
|---|---|
| Başvuru: | Gemi İnşa, İnşaat, Hafif Sanayi vb. |
| ambalajlama: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
GB T1591 Alaşımlı Çelik Levha SGS Kimya Endüstrisi İçin Sıcak Haddelenmiş Soğuk Haddelenmiş
| isim: | Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Tip: | Sac, Soğuk Haddelenmiş Sac |
| Kalınlık: | 0.3-115mm |
Galvanize 3000-18000mm Boiler korozyona dayanıklı çelik plaka Yüksek Güç
| Liman: | Şanghay, Tianjin, Qingdao, vb. |
|---|---|
| paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
Nm 450 Yüksek Kuşama Gücü Boiler İçin Çelik Plakası
| Uygulama: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
|---|---|
| Malzeme: | Aşınmaya dayanıklı çelik levha |
| Teknik: | sıcak haddelenmiş |
±3% Tolerans Kaplı yüzeyli sertleştirilmiş Nm450 çelik plaka
| Uygulama: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
|---|---|
| Malzeme: | Aşınmaya dayanıklı çelik levha |
| Genişlik: | 1500-4100mm |
6mm wear resistant 500 Çelik Levha Bükülebilir Kaynaklanabilir 450 HBW Nominal Sertlik
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı veya istendiği gibi |
| ÜRÜN ADI: | 6mm NM500 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha |
NM450Q Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac 3–120 mm genişlikte yüksek performans
| Ürün adı: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Sınıf düzeyi: | NM450Q |
| standartlar: | GB/T 24186-2009 |
NM400Tuf NM450Tuf Taşocakçılığı Endüstrileri İçin Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac Levha
| Ürün adı: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Sınıf düzeyi: | NM450Tuf |
| standartlar: | GB/T 24186-2009 |


