Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
Yüksek dayanıklılık gereksinimleri için 3 mm eskisine dayanıklı plaka
| Yüzey Tedavisi: | Kaplanmış |
|---|---|
| alaşım veya değil: | ALLOY |
| Uygulama: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
Karbon Çelik 1045 Çelik Levha Sıcak Haddelenmiş Aşınmaya Dayanıklı 2m-6m
| Başvuru Adı: | Yüksek mukavemetli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teslimat süresi:: | 15 iş günü |
| Kalınlık: | 0.3-121mm |
D3 1.2080 Sıcak Haddelenmiş Hafif Çelik Levha Isıya Dayanıklı 0.2mm-400mm
| Tür Adı: | Karbon Kalıp Aracı Çelik D3 1.2080 Kalıp Çelik Bıçak Kalıp Çelik Levha |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş |
| Taşıma Paketi: | Standart/Özelleştirilmiş |
Nm450 1500-4100mm Aşınmaya Dayanıklı Plaka Dayanıklı Güvenilir Malzeme Uzun Süreli Kullanım
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Başvuru: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
Uzunluğu 3000-18000mm Sıvışmaya karşı dayanıklı aşınma plakaları Anti koroziv
| alaşım veya değil: | ALLOY |
|---|---|
| Genişlik: | 1500-4100mm |
| Yüzey işleme: | Kaplanmış |
Maksimum koruma için yüksek dayanıklılık kaplı aşınma plağı Nm500
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Teknik: | sıcak haddelenmiş |
| Malzeme: | Aşınmaya dayanıklı çelik levha |
Kalınlığı 3-120mm Sıvışmaya dayanıklı plaka Güvenilir Uzun süre dayanıklı
| Genişliği: | 1500-4100mm |
|---|---|
| Teknik: | sıcak haddelenmiş |
| Paket: | Standart İhracat Paketi |
Aşınmaya Dayanıklı wear resistant Aşınma Plakası NM450 16mm Kaplamalı Yüzey Bükme Kaynağı Mevcuttur
| ÜRÜN ADI: | 16mm NM500 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye: | NM500 |
| Yüzey İşlem: | Kaplanmış |
Madencilik Makineleri Kömür Keresteleme için 12mm Sıcak Haddelenmiş AR500 Çelik Levha Kaplı Yüzey
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Min sipariş miktarı: | 5TON |
| Üçüncü Taraf Denetimi: | BV |
2mm NM340 NM500 Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş 600mm-3500mm Genişlik Aşınma Çelik Levha
| Uzunluk: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
|---|---|
| Genişlik: | 600-3500mm |
| Kalınlık: | 1~20mm |


