Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
EN 10025-6 S690QL Yüksek Güçlü Yapısal Çelik Plakası
| Sınıf: | S690QL,960QL,S890QL,vb. |
|---|---|
| Standart: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Kalınlığı: | 2-300mm veya gerektiği gibi |
S690QL Yüksek Çekici Güçlü Çelik Plakası AISI Standartı
| Sınıf: | S690QL,690QL |
|---|---|
| Standart: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Kalınlığı: | 2-300mm veya gerektiği gibi |
6mm Kalın Corten A Çelik Levha Q235nh Değirmen Açık Bina İçin Bitirildi
| ÜRÜN ADI: | 6mm Kalın Q235nh Dış Mekan Bina Hava Koşullarına Dayanıklı Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye: | SPA-H,Corten A; SPA-H,Corten A; Corten B; Korten B; A588Gr;S355J0W;Q3 |
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha, Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
Q550D Alaşımlı Çelik Levha 400mm-12000mm Uzun Vinç Bomu için Yapısal Çelik Levha
| isim: | Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Tip: | Çelik levha |
| Kalınlık: | 0.1-115mm |
Sıcak Haddelenmiş Kaplamalı Nm450 Çelik Levha 3-120mm Kalınlık
| alaşım veya değil: | Alaşım |
|---|---|
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
| Yüzey işleme: | Kaplanmış |
S355JR Mill Edge Alaşımlı Çelik Levha Uzunluğu 1000mm-12000mm
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Malzeme: | Alaşımlı Çelik Levha |
| alaşım veya değil: | Alaşım mı |
SGS 317/317l Paslanmaz Çelik Sac Levha Özelleştirilmiş Genişlik aşınma direnci
| İsim: | 317 paslanmaz sac |
|---|---|
| Malzeme: | 317/317L Paslanmaz Çelik Levha |
| Yüzey: | 2B NO.2 No.4 |
Q420D Alaşımlı Çelik Levha GB ASTM Düşük Karbonlu Yüksek Aşınmaya Dayanıklı
| ÜRÜN ADI: | Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| ürün tipi: | Çelik levhalar |
| Kalınlık: | 0.3-120mm |
Q690E Düşük Karbonlu Çelik Levha %2 Tolerans Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| isim: | Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Tip: | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.3-115mm |
paslanmaz 2B NO.2 303 Ss Plaka 1mm Kalın Paslanmaz Çelik Levha
| İsim: | paslanmaz sac |
|---|---|
| Malzeme: | 303 Paslanmaz Çelik Levha |
| Yüzey: | 2B NO.2 |


