Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
316L Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Levha
| isim: | paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
Kaplamalı Yüzey SGS Alaşımlı Çelik Levha GB T 24186 20x2200x12000mm
| isim: | Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000ton / Ay |
| Kalınlık: | 4-150mm |
201 304 Paslanmaz Çelik Levha Bobin BA Fırçalı TSHS Bitmiş
| isim: | paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
Sabit Uzunluk Yüksek Karbonlu Çelik Levha S45C 6mm-30mm ASTM Standardı
| isim: | Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Kalınlık: | 6-30 mm |
| Standart: | ASTM |
Bükme Kaynak Hizmeti ile Q690D Yüksek Mukavemetli Çelik Levha 600MM Genişlik
| isim: | Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Tip: | Sac, Soğuk Haddelenmiş Sac |
| Kalınlık: | 0.1-175mm |
İnşaat Makineleri için Q550C Alaşımlı Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş Sac ASTM
| isim: | Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Tip: | Sac, Soğuk Haddelenmiş Sac |
| Kalınlık: | 0,5-125 mm |
Madencilik İşleme için ASTM Kaplı Alaşımlı Çelik Levha Yüksek Mukavemetli 1020 Çelik Levha
| isim: | Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Kalınlık: | 6-700mm |
| Standart: | ASTM |
1.2738 718 P20 Ni Alaşımlı Kalıp Çelik Levha SGS Sıcak Haddelenmiş Levha
| Tür Adı: | 1.2738 718 P20+Ni Alaşımlı Özel Kalıp Çelik Levha |
|---|---|
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
| Uzunluk: | 800mm-12000mm |
Karbon 8 mm kalınlığındaki kazan çelik plaka ısıya dayanıklı korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | Kazan Çelik Levhası |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon çelik |
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
Gemi Plakası için Q345B Mill Edge Alaşımlı Çelik Levha
| Malzeme: | Alaşımlı Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye: | Q345B, Q390B, S355JR, S355J0, A572Gr50, A572Gr60, A709Gr50, A709Gr50W |
| Standart: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS |


