Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
Endüstriyel kullanım için galvanizli 6-200 mm kalınlığında kazan çelik plaka
| Genişlik: | 1500-4000mm |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon çelik |
| Uygulama: | Basınçlı Kap, Kazan, Depolama Tankları, Vb. |
ISO Sertifikalı Denizci Platformları için Denizcilik Çelik Plakası Bs Standart
| Sınıf: | A, B, D, E, AH32/36/40, DH32/36/40, EH32/36/40, vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 6000mm-15000mm |
| Sertifika: | ISO, SGS, BV, vb. |
6mm-200mm Kalınlık Denizcilik Denizcilik Endüstrisi için Denizcilik Denizcilik Çelik Plağı
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket, Her Türlü Taşımaya Uygun veya Gerektiği Gibi. |
|---|---|
| Uzunluk: | 6000mm-15000mm |
| Sınıf: | A, B, D, E, AH32/36/40, DH32/36/40, EH32/36/40, vb. |
HR CR 309 309s Paslanmaz Çelik Sac 1mm-20mm Paslanmaz Çelik Levha
| İsim: | paslanmaz sac |
|---|---|
| Malzeme: | 309 paslanmaz çelik |
| Yüzey: | BA 2b |
AISI Gemi İnşa Yüksek Mukavemetli Çelik Levha E36 Kaliteleri
| paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket, Her Türlü Taşımaya Uygun veya Gerektiği Gibi. |
|---|---|
| Başvuru: | Gemi İnşası, Açık Deniz Platformu, Vb. |
| Ürün adı: | Gemi İnşa Çelik Levhası |
Denizcilik Ah36 Denizcilik Platformları için Çelik Plakası
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket, Her Türlü Taşımaya Uygun veya Gerektiği Gibi. |
|---|---|
| Sınıf: | A, B, D, E, AH32/36/40, DH32/36/40, EH32/36/40, vb. |
| Yüzey Tedavisi: | Kaplamalı, Boyalı, Galvanizli vb. |
ASTM Kalıp Çelik Levha Sıcak Kalıp Çelik Levha H13 Yorulmaya Dayanıklı
| Tür Adı: | ASTM Çelik Kalıp Çelik Levha Takım Çelik Sıcak Kalıp Çelik H13 1.2344 |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş |
| Taşıma Paketi: | Standart/Özelleştirilmiş |
Özelleştirilebilir 304H Paslanmaz Çelik Levha ASTM A240 Yüksek Performans
| İsim: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
9mm 12mm Gemi İnşa Çelik Levha Siyah Yüzey AH36 Çelik Levha
| Başvuru:: | gemi yapımı çelik levha |
|---|---|
| kalınlık aralığı: | 5 mm -150 mm |
| Genişlik Aralığı: | 1500 mm - 3900 mm |
Sıcak Sıkma Kalıbı için 1.2080 Soğuk Haddelenmiş Çelik Levha SKD61
| Tür Adı: | Pres Döküm için Prime Quality D3 1.2080 Kalıp Kalıp Çelik Levha |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş |
| Model numarası.: | 1.2344 H13 SKD61 |


