Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
ASTM 304 304l 2 Mm 4x8 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha İnce Çizgi Soğuk Haddelenmiş
| İsim: | paslanmaz sac |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
DIN Genişliği 100-3000mm Yüksek Mukavemetli Çelik Levha HRC20-HRC60
| Sertlik: | HRC20-HRC60 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
| Genişlik: | 100-3000mm |
Skh-9 M2 M42 Kalıp Çelik Levha Cr12MoV 0.2mm-400mm Et Kalınlığı
| ÜRÜN ADI: | Kalıp çeliği |
|---|---|
| Teknoloji Türü: | Sıcak Haddelenmiş |
| Taşıma Paketi: | Standart/Özelleştirilmiş |
304 paslanmaz çelik levha 2 mm soğukta yuvarlanmış SS levhası 304
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, JIS,AISI |
| Malzeme: | 201/ 304/ 304L/ 321/ 316/ 316L/ 309S/ 310S/ 904L, vb. |
Yansıtıcı Dönüşümü 304 316 Paslanmaz Çelik Plak Soğuk Yontulmuş SS Yaprak
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Malzeme: | 201/ 304/ 304L/ 321/ 316/ 316L/ 309S/ 310S/ 904L, vb. |
| Kalınlığı: | 0,3-30 mm |
321 Paslanmaz çelik levha 2 mm Paslanmaz çelik levha
| Sınıf: | 200 Serisi,300 Serisi,400 Serisi |
|---|---|
| Malzeme: | 201/ 304/ 304L/ 321/ 316/ 316L/ 309S/ 310S/ 904L, vb. |
| Kalınlığı: | 0,3-30 mm |
Karbon Kalıp Aracı Çelik Levha D3 1.2080 Isıya Dayanıklı Yorulmaya Dayanıklı
| Tür Adı: | Kalıp çeliği |
|---|---|
| Uzunluk: | istek başına |
| Sınıf Türü: | Sıcak Haddelenmiş |
Özel Alaşımlı Alet Kalıp Çelik Levha H13 1.2344 SKD61 HRC33-37
| Tür Adı: | Kalıp çeliği |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş |
| Model numarası.: | 1.2344 H13 SKD61 |
Soğuk Haddelenmiş Konteyner Alaşımlı Çelik Levha A572Gr50 Ön İşlem
| alaşım veya değil: | Alaşım mı |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Kesme, Boyama, Top Kumlama, Ön İşlem |
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
ASTM ASME Standardı 201 Paslanmaz Çelik Boru 6m 12m Aşınmaya Dayanıklı
| isimler: | 201 Paslanmaz Çelik Boru |
|---|---|
| Korozyon Direnci: | ıslak direnç |
| Standart: | ASTM ASME |


