Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
Konteyner İçin Kaplamalı Darbeye Dayanıklı Aşınmaya Dayanıklı Plaka
| Kalınlık: | 3-120mm |
|---|---|
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
| Başvuru: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
AR500 aşınmaya dayanıklı aşınma plakaları Zorlu ortamlarda Yüksek Güçlü Ağır Görevli
| Açıklama: | AR500 Çelik Yaprak Kullanım Çelik Plak |
|---|---|
| Malzeme: | NM360, NM400, NM450, NM500;AR400, AR450, AR500, AR600;vb. |
| Kalınlığı: | 3-120mm |
Kaplı aşınmaya dayanıklı metaller Çelik levha 3-120mm Kalınlığı ± 3% Toleransa
| Malzeme: | NM360, NM400, NM450, NM500 vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
| Kalınlığı: | 3-120mm |
Q460C Yüksek Mukavemetli Karbon Çelik Sac JIS DIN Darbeye Dayanıklı 1m-14m
| isim: | Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Tip: | Sac, Soğuk Haddelenmiş Sac |
| Kalınlık: | 0.3-155mm |
6 mm kalınlığında boyalı kaynak kazan plakaları Yüksek dayanıklılıklı çelik
| Uzunluk: | 3000-18000mm |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Kaplamalı, Boyalı, Galvanizli vb. |
| Malzeme: | Karbon çelik |
Özel Kullanım İçin Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Çelik Sac Yarık Kenar
| Uzunluk: | 1000mm-12000mm |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Kaplamalı, Sıcak Haddelenmiş, Soğuk Haddelenmiş |
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
JIS 0.1-200mm Kalınlık Takım Çelik Sac Uzama ≥12%
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, JIS, GB, vb. |
|---|---|
| Darbe Tokluğu: | ≥20j |
| Isı tedavisi: | Tavlama, Söndürme, Temperleme vb. |
HRC60 Yağlı Takım Çelik Sac Yüksek Akma Dayanımı
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, JIS, GB, vb. |
|---|---|
| Akma dayanımı: | ≥800MPa |
| Yüzey işleme: | Cilalı, Yağlı, vb. |
AISI 1000-6000mm Takım Çelik Sac Söndürme Isıl İşlemi ≥20j Darbe Tokluğu
| Darbe Tokluğu: | ≥20j |
|---|---|
| Akma dayanımı: | ≥800MPa |
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, JIS, GB, vb. |
Alet İçin Astm Standart Yüksek Mukavemetli Çelik Sac Sertliği Hrc20-Hrc60
| Şekil: | çarşaf |
|---|---|
| Malzeme: | Takım Çeliği |
| Darbe Tokluğu: | ≥20j |


