Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
Endüstriyel Kullanım İçin 0.1-200mm Kalınlık Takım Çelik Sac Stoğu
| Darbe Tokluğu: | ≥20j |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-200mm |
| Uzama: | ≥12% |
Tam Boy 304 Paslanmaz Çelik Borular OD16-119mm Aşınma Direnci
| isimler: | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| sertifika listesi: | CE, BV, SGS |
| Standart: | JIS DIN ASTM |
800MPa Yüksek Mukavemetli Takım Çelik Sac Sertliği Hrc20-Hrc60
| Uzama: | ≥12% |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-200mm |
| Gerilme direnci: | ≥1000MPa |
HSLA Çelik Yaprak Yüksek Güçlü Plaklar Uzunluğu 1000-12000mm
| Sınıf: | S690QL,960QL,S890QL,vb. |
|---|---|
| Standart: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Kalınlığı: | 2-300mm veya gerektiği gibi |
S690QL İyi sertliğe sahip yüksek dayanıklılıklı çelik tabaka
| Sınıf: | S690QL,960QL,S890QL,vb. |
|---|---|
| Standart: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Kalınlığı: | 2-300mm veya gerektiği gibi |
AISI Standart Yüksek Tensile Gücü Çelik Yaprakları
| Sınıf: | S690QL,960QL,S890QL,vb. |
|---|---|
| Standart: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Kalınlığı: | 2-300mm veya gerektiği gibi |
S960QL Yüksek Güçlü Düşük Alaşımlı Hsla Çelik Yapı Tablası
| Sınıf: | S690QL,960QL,S890QL,vb. |
|---|---|
| Standart: | GB, ASTM, AISI, BS, JIS, DIN, EN |
| Kalınlığı: | 2-300mm veya gerektiği gibi |
2B BA Ayna Paslanmaz Sac Levha 201 304 316 Isıya Dayanıklı
| isim: | paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
2B NO.4 302 Paslanmaz Çelik Sac Levha 1000-2000mm Genişlik aşınma direnci
| İsim: | paslanmaz sac |
|---|---|
| Malzeme: | 302 paslanmaz çelik levha |
| Yüzey: | 2B NO.4 |
SPA-H Soğuk Haddelenmiş Sac 0.5mm-2mm Bina Bahçesi İçin Yüksek Mukavemet
| ÜRÜN ADI: | Hava koşullarına dayanıklı çelik levha |
|---|---|
| Seviye: | SPA-H |
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha, Aşınmaya Dayanıklı Çelik |


