Tüm ürünler
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Paslanmaz Çelik Sac Levha
-
Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
-
Hava koşullarına dayanıklı çelik levha
-
gemi yapımı çelik levha
-
Takım Çelik Sac
-
Alaşımlı Çelik Levha
-
Kazan Çelik Levha
-
Yapısal Çelik Profiller
-
API Hat Borusu
-
Renkli Paslanmaz Çelik Levhalar
-
Kalıp Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Chris ThomasMÜKEMMEL!!!!!! yüksek kalite, inanılmaz hızlı geldi, bu siparişten çok çok memnunum. Gerçekten, en iyisi. Teşekkürler! -
Alp AydoğduCiddi ve ilgili satıcı tavsiye ederim -
Yannis Sintosaçıklandığı gibi mükemmel kalite. Para için büyük bir değer. -
Philipp EggertÜrün uyumlu ve hızlı kargolandı.
anahtar kelimeler [ wear resistant steel plate ] eşleşme 176 Ürünler.
904L 304L Paslanmaz Çelik Sac Levha 2.4mm-6mm SS Sac 2B No. 1 Yüzeyli Finish
| isim: | paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
BA 316 Paslanmaz Sac Levha
| isim: | paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Seviye: | 316 |
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
2mm 8mm Paslanmaz Sac Levha
| isim: | paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Yüzey: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
410 Paslanmaz Sac Rulo BA 2B Mekanik Paslanmaz Yarık Rulo
| isim: | paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Seviye: | 410 |
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
JIS G3103 SB450M Basınçlı Kap Plakası 6mm-300mm Kalın Yüksek Akma Dayanımı
| Öğe adı: | Kazan Basınçlı Kap Çeliği |
|---|---|
| uzunluklar: | 1000-18500mm |
| Kapasite: | 25ton |
1045 Sabit Uzunluk Yüksek Mukavemetli Sac AISI ASTM 500mm-10000mm
| isim: | Yüksek Mukavemetli Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Tip: | Sac, Soğuk Haddelenmiş Sac |
| Kalınlık: | 0.3-115mm |
201 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 310S 316L Paslanmaz Çelik Rulo 2D 1D
| isim: | paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304L 316L 321 309s 310s 904L |
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
1000mm-3000mm Genişlik Kazan Çelik Alaşımlı Levha A572Gr60 Bilyalı Patlatma
| Malzeme: | Alaşımlı Çelik Levha |
|---|---|
| alaşım veya değil: | Alaşım mı |
| teknik: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
ASTM Sıcak Haddelenmiş 304L Paslanmaz Çelik Sac 3mm Kalınlık
| İsim: | Paslanmaz çelik sac |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
304 paslanmaz çelik için standart ihracat paketi - SGS sertifikalı
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |


